
The Bluebirds clubtour
8 december 2018
Datum/Tijd
Date(s) - 08/12/2018
20:00 - 22:00
Locatie
Rabotheater
Categorieën
De drie Nederlandse zangeressen Elske DeWall, Rachèl Louise en Krystl bundelen hun krachten en vormen het countrytrio The Bluebirds! In februari, maart en april zijn de zangeressen te bewonderen op verschillende podia door het hele land. Zij reizen langs Paradiso, 013 Poppodium, TivoliVredenburg, Theater De Stoep, Hedon en Luxor Live.
Tijdens hun clubtour brengt het trio de beste americana- en countrysongs, in een intieme setting. De formatie heeft pas één gezamenlijk nummer uitgebracht. Desondanks is de show in Paradiso al uitverkocht.
Tickets
Tickets voor The Bluebirds zijn onder andere te verkrijgen via de website van Ticketmaster.
Nothing On Me
De formatie covert klassiekers van artiesten als June Carter, Shania Twain, Dixie Chicks en Alison Krauss. In september 2017 heeft de muziekgroep hun eerste single uitgebracht. De track ‘Nothing On Me’ is al meer dan 400.000 keer beluisterd op Spotify.
Plaats in persoonlijke agenda: Apple iCal of

Volgende evenement in deze categorie: The Mavericks - 02/03/2019 - 20:00 - 22:30