Western Experience 2019

Western Experience 2019

26 januari 2019 0 Door Anonieme Gast

Datum/Tijd
Date(s) - 26/01/2019 - 27/01/2019
10:00 - 18:00

Locatie
Brabanthallen 's-Hertogenbosch

Categorieën


Het grootste allround Country & Western festival van Europa komt weer naar Brabanthallen ‘s-Hertogenbosch. Op 26 en 27 januari vindt de 24e editie van Western Experience plaats, waar je alles vindt uit de tijd van het Wilde Westen.

Het thema Western komt overal terug

Tijdens de Western Experience ervaar je Western in vele facetten. Zo tref je onder andere: countrymuziek, Western riding, Indiaanse PowWow dansen, line dancing, American wheels (auto’s en trucks).

Western Markt

Zoals ieder jaar kun je tijdens Western Experience ook genieten van de grootste Western Markt van Europa met meer dan 80 stands voor originele en bijzondere country en Western kleding, kunst, muziek, meubelen en accessoires.

 
Main Stage – Langstraathal
26 januari – zaterdag

10.00 Beehive
10.45 Modeshow (on dance floor)
11.00 Danny Hendriks Band
12.00 Ramblin’ Boots
13.00 Beehive
14.00 Danny Hendriks Band
15.00 Ramblin’ Boots
16.00 Modeshow (on dancefloor)
16.15 Demo catalaans (on dancefloor)
17.00 Rik Vinke & Band
18.00 The Garth Brooks Experience (coverband)
19.00 Rik Vinke & Band
20.00 The Garth Brooks Experience (coverband)
21.00 Einde

Main Stage – Langstraathal
27 januari – zondag

10.00 Windfall
11.00 Simon Burridge & Band
12.00 Windfall
12.45 Modeshow (on dance floor)
13.00 Simon Burridge & Band
14.00 Jordyn Mallory & Nashville Nights
15.00 Sunday’s Child
16.00 Jordyn Mallory & Nashville Nights
17.00 Sunday’s Child
18.00 Einde

Cars & Music – G.J. Swinkelshal
26 januari – zaterdag

10.00 DJ Ronald de Hoog
10.45 Workshop Esmeralda vd Pol
11.15 DJ Ronald de Hoog
12.00 Ted en Helen
12.45 Gerard Bierman
13.30 Claes van der Ster
14.00 DJ Ronald de Hoog
15.00 Ted en Helen
15.45 Jill Fisher (GER)
16.15 Gerard Bierman
17.30 Claes van der Ster
18.30 Jill Fisher (GER)
19.00 DJ Ronald de Hoog
20.30 Einde met uitloop naar 21 uur.

Cars & Music – G.J. Swinkelshal
27 januari – zondag

10.00 DJ Ronald de Hoog
11.00 Marco Hemelrijk
11.30 Jorieke Sterken (House of Talent)
12.00 Patrick Koers
12.30 Liona Post
13.00 DJ Ronald de Hoog
14.30 Marco Hemelrijk
15.00 Patrick Koers
15.30 Jorieke Sterken (House of Talent)
16.00 Liona Post
16.45 Liona Post & Surprise Act
17.30 Einde met uitloop naar 18 uur

Dance! Dance! Dance! – Kempenhal
26 januari – zaterdag

10.00 DJ Aad
11.00 Workshop Laura Jones (catalaans)
11.30 DJ Jonathan Jones (catalaans)
12.15 Workshop Yvonne Smeets 
12.45 DJ Wil Bos
13.45 Workshop Daan Geelen (world champion UCWDC 2019)
14.15 DJ Jonathan Jones (catalaans)
15.00 Demo / workshop Laura Jones (catalaans)
15.45 DJ Aad
16.30 Workshop Ivonne Verhagen
17.00 DJ Wil Bos
18.00 Workshop Laura Jones
18.30 DJ Jonathan Jones (catalaans)
19.15 Demo Ivonne en Remco
19.30 DJ Aad
20.30 Einde met uitloop naar 21 uur

Dance! Dance! Dance! – Kempenhal
27 januari – zondag

10.00 DJ Dan
11.00 Workshop Laura Jones (catalaans)
11.30 DJ Jonathan Jones (catalaans)
12.15 Workshop Yvonne Smeets
12.45 DJ Wil Bos
13.45 Workshop Ivonne Verhagen
14.15 DJ Jonathan Jones (catalaans)
15.00 Workshop Laura Jones (catalaans)
15.30 DJ Dan
16.30 Workshop Daan Geelen (world champion UCWDC 2019)
17.00 DJ Wil Bos
17.30 Einde met uitloop naar 18 uur

Modern Line Dance Cafe – Hertoghzaal
26 januari – zaterdag

10.00 DJ’s Wim & Daniel
11.00 Workshop Ivonne Verhagen
11.30 DJ’s Wim & Daniel
12.45 Workshop Esmeralda van de Pol
13.15 DJ’s Wim & Daniel
14.15 Workshop Esmeralda van de Pol
14.45 DJ’s Wim & Daniel
16.00 Workshop Yvonne Smeets
16.30 DJ’s Wim & Daniel
17.30 Workshop Daan Geelen (world champion UCWDC 2019)
18.00 DJ’s Wim & Daniel
20.00 Einde (evt. met uitloop)
18.00 Workshop Esmeralda van de Pol
18.30 DJ’s Wim & Daniel
21.00 Einde

Modern Line Dance Cafe – Hertoghzaal
27 januari – zondag

10.00 DJ’s Wim & Daniel
11.00 Workshop Esmeralda van de Pol
11.30 DJ’s Wim & Daniel
12.30 Workshop Ivonne Verhagen
13.00 DJ’s Wim & Daniel
14.00 Workshop Daan Geelen (world champion UCWDC 2019)
14.30 DJ’s Wim & Daniel
15.30 Workshop Yvonne Smeets
16.00 DJ’s Wim & Daniel
17.00 Workshop Esmeralda van de Pol
17.30 Einde programma met uitloop naar 18 uur

Natives & Culture – Oude Entree
26 januari – zaterdag

Demonstraties
10.30-11.00 American Indian Dogs Europe Expo
11.00-11.30 Benjamin Morganwaschbär, Native American Fluteplayer
11.30-12.30 The Western Experience Native Dancers
12.45-13.15 American Indian Dogs Europe Expo
13.15-13.45 Benjamin Morganwaschbär, Native American Fluteplayer
14.00-15.00 The Western Experience Native Dancers
15.15-15.45 American Indian Dogs Europe Expo
15.45-16.15 Benjamin Morganwaschbär, Native American Fluteplayer
16.30-17.30 The Western Experience Native Dancers
17.30-19.00 Pauze demonstraties
19.00-20.00 The Western Experience Native Dancers
 
 
Workshops
11.00-12.00 Ed Bryant (carving workshop)
13.00-14.00 Michelle Reed (leather workshop)
14.00-15.00 Kendall Old Elk (diverse workshops)
15.00-16.00 Kendall Old Elk
16.00-17.00 Kendall Old Elk

Kinderworkshops
11.30-12.30 Kinderworkshop
13.30-14.30 Kinderworkshop
15.30-16.30 Kinderworkshop
17.30-18.30 Kinderworkshop (indien animo)

Natives & Culture – Oude Entree
27 januari – zondag

Demonstraties
10.30-11.30 The Western Experience Native Dancers
12.00-12.30 American Indian Dogs Europe Expo
12.30-13.00 Benjamin Morganwaschbär, Native American Fluteplayer
13.30-14.30 The Western Experience Native Dancers
15.00-15.30 American Indian Dogs Europe Expo
15.30-16.00 Benjamin Morganwaschbär, Native American Fluteplayer
16.30-17.30 The Western Experience Native Dancers
17.30 Einde
 
Workshops
11.00-12.00 Ed Bryant (carving workshop)
12.00-13.00 Michelle Reed (leather workshop)
13.00-14.00 Kendall Old Elk  (diverse workshops)
14.00-15.00 Kendall Old Elk
15.00-16.00 Kendall Old Elk

Kinderworkshops
11.30-12.30 Kinderworkshop
13.30-14.30 Kinderworkshop
15.30-16.30 Kinderworkshop (indien animo)

Wild West Horses – Peelhal
26 januari – zaterdag

10:00 Josh Clemens Show Team: Wild West Show – Opening Act
10:30 Barrel Race Jackpot Run 1 – Group 1
10:50 Pole Bending Jackpot Run 1 – Group 1
11:00 Brabants Span – Vliegen achter 2 ton trekpaardenkracht (fun for the kids!)
11:30 Western Pleasure Jackpot Run 1 – Group 2
11:40 KoddeKudde Demo Schaapdrijven
12:05 Barrel Race Jackpot Run 1 – Group 2
12:05 Pole Bending Jackpot Run 1 – Group 2
12:35 Josh Clemens Show Team: Trick Riding
13:00 Western Pleasure Jackpot 2e voorronde
13:10 Brabants Span – Touwtrekken (fun for the kids!)
13:30 Josh Clemens Show Team: Wild West Show – Main Act
14:10 Barrel Race Jackpot Run 1 – Group 3
14:20 KoddeKudde Demo Schaapdrijven
14:45 Western Pleasure Jackpot Finale
15:00 Josh Clemens Show Team: Wild West Show – Short Act
15:25 Barrel Race Jackpot Run 2 – Group 1
15:45 Pole Bending Jackpot Run 2 – Group 1
15:55 Josh Clemens Show Team: Trick Riding
16:10 Brabants Span – Vliegen achter 2 ton trekpaardenkracht (fun for the kids!)
16:30 KoddeKudde Demo Schaapdrijven
16:45 Josh Clemens Show Team: Wild West Show – Short Act
17:10 Barrel Race Jackpot Run 2 – Group 2
17:30 Pole Bending Jackpot Run 2 – Group 2
17:40 Josh Clemens Show Team: Wild West Show – Main Act
18:10 Ranch Riding Jackpot Show
19:00 Barrel Race Jackpot Run 2 – Group 3
19:10 Josh Clemens Show Team: Wild West Show – Short Act
19:25 Einde zaterdag

Wild West Horses – Peelhal
27 januari – zondag

10:00 Western Trail Jackpot
11:00 Brabants Span – Vliegen achter 2 ton trekpaardenkracht (fun for the kids!)
11:20 Josh Clemens Show Team: Wild West Show – Short Act
11:45 Barrel Race Jackpot Run 3 – Group 1
12:05 Pole Bending Jackpot Run 3 – Group 1
12:15 KoddeKudde Demo Schaapdrijven
12:30 Josh Clemens Show Team: Wild West Show – Main Act
13:30 Pole Bending Jackpot Run 3 – Group 2
13:40 Brabants Span – Touwtrekken (fun for the kids!)
14:10 Barrel Race Jackpot Run 3 – Group 3
14:30 Pole Bending Jackpot Run 3 – Group 3
14:40 Josh Clemens Show Team: Trick Riding
14:55 KoddeKudde Demo Schaapdrijven
15:20 Western Horsemanship Jackpot
15:45 Brabants Span – Vliegen achter 2 ton trekpaardenkracht (fun for the kids!)
16:15 Barrel Race Jackpot Finals
16:40 Pole Bending Jackpot Finals
16:55 Josh Clemens Show Team: Wild West Show – Main Act
17:25 Einde zondag

 

Western Experience openingstijden

Zaterdag 26 januari 2019   10.00 – 21.00 uur
Zondag 27 januari 2019     10.00 – 18.00 uur

Tickets: https://www.westernexperience.com/winter/tickets.html

Voor vragen over de wedstrijden van het paardenspektakel: wejackpotshow@gmail.com

Voor vragen over de voorverkoop: presale@westernexperience.com of info@yourticketprovider.nl
 

 

Plaats in persoonlijke agenda: Apple iCal of 0
Volgende evenement in deze categorie: 33ste Country Weekend Oirschot - 03/08/2019 - 04/08/2019 - Hele dag